Telli kuuülevaated


Kontakt:

Tel: 664 4205
Faks: 664 4201
E-mail: info@avaron.com

Aadress:
Narva mnt 7D
B-korpus
10117 Tallinn
(Sissepääs siseõuel)

Soovid oma karjääri siduda finantsvaldkonnaga?

Tule varahaldusettevõttesse Avaron

FINANTSSPETSIALISTIKS

 

Kes me oleme? Juba üle kümne aasta investeerib Avaron professionaalsete investorite ja eraisikute finantsvarasid Ida-Euroopa börsifirmadesse. Investorid on usaldanud meie 17-liikmelisele meeskonnale juhtida ligi 500 miljonit eurot oma vara. Meie eesmärk on olla professionaalse investori parim partner Ida-Euroopasse investeerimisel. Me oleme kirglikud väärtusinvestorid ja järgime vastutustundliku investeerimise põhimõtteid. 

 

Miks Sa peaksid Avaroniga liituma? Meie juures saab Sinust finantsala professionaal. Sind õpetavad välja oma ala parimad spetsialistid. Sa õpid tundma varahalduse köögipoolt. Sa näed, kuidas toimib professionaalsete teenuste äri. Ja kõike seda teed Sa tõeliselt mõnusas seltskonnas, ühtselt liikuvas meeskonnas.

 

Mida Sa tegema hakkad?  Sinu vastutada jääb Avaroni fondide ja investorportfellide igapäevased arveldused ja operatsioonid, portfellide riskikontroll, investoritele raporteerimine ja suhtlus partnerpankadega. Suur osa Sinu tööst toimub Excelis ja inglise keeles. Tööaeg on täistööaeg, aga kui Sul on kool lõpetamisel, oleme valmis olema kevade lõpuni paindlikud tööaja osas.

 

Mida Sinult ootame? Et Sa oleksid tore ja edasipüüdlik inimene. Et Sa tõeliselt soovid oma karjääri siduda finantsvaldkonnaga ja saada heaks spetsialistiks. Et Sa oled omandanud või omandamas majandus- või finantsalast kõrgharidust. Et Sa armastaksid numbreid ja numbrilist infot jälgida. Et Sa ühelt poolt taluksid igapäevast rutiini, aga oleksid ka kiire õppija, valmis uusi oskusi ja teadmisi omandama ja oma valdkonda arendama. 

 

Mida me pakume? Me pakume Sulle võimalust areneda ja töötada oma ala professionaalidega rahvusvahelises ettevõttes. Me pakume Sulle brutopalka alates 1 400 eurot kuus ja väga head kohapealset väljaõpet.


Kuidas kandideerida? Kandideerimiseks saada palun CV koos täidetud küsimustikuga (lae alla siit) aadressile cv@avaron.comPalun esita CV ja küsimustik järgneva pealkirjaga: AASTA.KUU_Eesnimi_Perekonnanimi_CV ja AASTA.KUU_Eesnimi_Perekonnanimi_Questionnaire.

Tööpakkumine kehtib kuni leiame sobiva kandidaadi. Kõik küsimused on teretulnud e-postile cv@avaron.com.