Telli kuuülevaated


Kontakt:

Tel: 664 4205
Faks: 664 4201
E-mail: info@avaron.com

Aadress:
Narva mnt 7D
B-korpus
10117 Tallinn
(Sissepääs siseõuel)

Avatud aktsiafondid

Väärtusinvestor arenevas Euroopas

Avaron pakub eraisikutele ja firmadele finantsvara tervikjuhtimist läbi Investeerimisfondi Avaroni Privaatportfell. Fond sai algselt loodud Avaroni omanike raha kasvatamiseks. Seadsime endale kaks eesmärki: investeeritud rahasumma mõõdukas kasv ja alginvesteeringu säilimine läbi majandustsükli. Äkilise loomuga investorid võivad investeerida aktsiafondi Avaron Areneva Euroopa Fond.

Avaron on kümme aastat tagasi loodud Eesti sõltumatu varahaldusfirma. Ettevõtte partneritel on üle viieteistkümne- aastane kogemus rahaturgudele investeerimisest. Pühendumus, professionaalsus ja paindlikkus on märksõnad, miks eraisikust kliendid ja professionaalsed investorid on usaldanud meile juhtida enam kui viissada miljonit eurot oma finantsvarasid. Me järgime vastutustundliku investeerimise põhimõtteid ja oleme liitunud ÜRO vastutustundliku investeerimise programmiga (UNPRI).

Avaroni ja meie fondide tegevuse üle teostab järelevalvet Eesti Finantsinspektsioon.

 

Avaronile omistati Vastutustundliku Ettevõtluse Sertifikaat ja kuldtaseme kvaliteedimärgis.

Investeerimisfond Avaron Ida-Euroopa Võlakirjafondi likvideerimisteade

Investeerimisfond Avaroni Privaatportfell investoritele: Anname teada, et oleme Finantsinspektsioonile kooskõlastamiseks esitanud Investeerimisfond Avaroni Privaatportfelli tingimuste ja prospekti muudatused. Peale kooskõlastusele heakskiidu saamist jõustuvad muudetud dokumendid 1 kuu jooksul.