Kristel Kivinurm-Priisalm

Juhtivpartner, investeerimisnõustaja

Investeerimise ja finantsalane töökogemus aastast 1997

Kristel on Avaroni asutaja ja ettevõtte tegevjuht. Kristel nõustab investoreid investeeringute tegemisel Avaroni fondidesse ja aktsia-ning võlakirjaturgudele. Kristeli investeerimiskogemused said alguse aastal 1997, kui ta tegi oma esimesed börsiinvesteeringud eraisikuna ja liitus Trigon Capitali ettevõtete rahanduse meeskonnaga. Kümne töötatud aasta jooksul juhtis ta Trigonis aktsiaturgude osakonda ja ehitas üles varahaldusosakonna. 2007. aastal asutas Kristel koos kolleegidega Avaroni.

Kristelil on rahvusvahelise äri magistrikraad Concordia Rahvusvahelisest Ülikoolist (nüüd Tallinna Tehnikaülikool). Ta on ka õppinud vahetusõpilasena Sankt-Peterburgi Majandus- ja Finantsülikoolis. Lisaks igapäevatööle panustab Kristel vabatahtlikuna ühiskondlikus elus. Ta on varasemalt olnud Tagatisfondi nõukogu liige ja Eesti Fondihaldurite Liidu juhatuse esimees. Täna on Kristel Tallinna Börsi Noteerimiskomisjoni liige ja nõukogu liige Teenusmajanduse Kojas, mille ta koos aktiivsete ärijuhtidega asutas. 

Kristel valdab eesti, inglise, vene ja soome keelt ning saab aru saksa keelest. Vabal ajal tegeleb Kristel lauatennise mängimise ja lugemisega.